Futbalové leto

Posledný júlový deň sa uskutočnili dve veľké futbalové podujatia.

11. ročník Memoriálu Vladimíra Krišku

Početná účasť svedčí o dobrej akcii, pri ktorej si hráči aj zaspomínali, zahrali aj sa zabavili. Ďakujeme organizátorom a všetkým podporovateľom tejto skvelej akcie.

Pohárový zápas proti Mšk Senec

Zápas proti Sencu videlo hojný počet divákov. A možno povedať spokojných s hrou akou domáci vzdorovali sebavedomým hráčov hostí. Väčšou bojovnosťou otupili hru súpera z vyššej skupiny a nedovolili streliť gól. Škoda sľubnej šance pred vypršaním hracieho času, víťazstvo by bolo veľmi cenné. Rozhodnutie o víťazovi rozhodli kopy z pokutovej značky, ľudovo jedenástky. Šťastie zostalo pri hráčoch od Seneckých jazier, o jeden pokus boli úspešnejší. Záverečný úprimný potlesk od svojich fanúšikov si domáci hráči mohli vychutnať, nesklamali ich!

(P.S. foto pridám, keď mi ich pošlete do mailu. napr. info@skvrakuna.sk)

Výsledkový servis 29-31.8. 2020

Tak tomuto sa hovorí úspešný víkend. Všetky výsledky víťazné! Gratulujeme!

U10 ŠK Vrakuňa : FA Lafranconi = 10:2

U11 ŠK Vrakuňa : FA Lafranconi = 9:1

U11B ŠK Vrakuňa : Domino C = 9:0

Muži: TJZ Jakubov – ŠK Vrakuňa = 1:3

Most pri BA B – ŠK Vrakuňa B = 2:3

U13 ŠK Vrakuňa – Svätý Jur = 8:2

U15 ŠK Vrakuňa – Svätý Jur = 4:1

Starí páni: Malinovo – Vrakuňa = 0:4

Na záver ešte hlasovanie. Keďže výber je z dvoch zápasov, každý má dva hlasy.

Memoriál Vladimíra Krišku – info z akcie

Každý rok sa o tomto čase stretávajú na priateľskom futbalovom zápase bývalí futbalisti Športového klubu Vrakuňa Bratislava s bývalými hráčmi iných futbalových klubov, funkcionármi, priateľmi i najbližšími príbuznými Vlada Krišku.

Tak je tomu i dnes, keď si takýmto spôsobom už deviaty rok, pripomíname bývalého výborného brankára nášho A-mužstva mužov, spoluhráča a hlavne dobrého človeka, ktorého život, tesne pred koncom roku 2009, ukončila zákerná ruka vraha.

Tieto fotografie, z posledného memoriálu na našom štadióne, nech sú nielen spomienkou na 9.ročník, ale i motiváciou na prípravu jubilejného 10. ročníka, ktorý sa bude konať na budúci rok.

Chceme sa na to dobre pripraviť a preto Vás vyzývame k spolupráci na jeho príprave. Máte doma pekné fotografie, výstrižky novinových článkov či zaujímavé spomienky na Vlada, podeľte sa s nami. Na internetovej stránke ŠK Vrakuňa bude zverejnená kontaktná adresa, na ktorú sa môžete obrátiť a osobne tak prispieť k dôstojnému priebehu budúceho memoriálu i príprave krátkeho filmu o Vladovi Kriškovi.

Vrakuňa, dňa 17. augusta 2019 Jozef Buffa st.

Ešte doplnenie z albumu Ľ. Hrušku:

Spomienka na Vlada na mieste jeho posledného odpočinku.

9. ročník memoriálu Vladimíra Krišku

9. ročník memoriálu Vladimíra Krišku sa uskutoční v sobotu 17.8.2019 o 17:00 hod. Spomienka spojená s futbalovým zápasom : Stará garda ŠK Vrakuňa – Stará garda TJ Spoje. Očakávame skvelý zážitok s dobrou náladou, občerstvením a príjemným posedením po zápase. Pozývame hráčov aj divákov na štadión ŠK Vrakuňa.