Výsledkový servis – posledný marcový týždeň

27.3. zápas U13- ŠK Vrakuňa B – OŠK Chorvátsky Grob 7:0
góly: 3 Sečanský, Sukič, Czaja, Čajkovič, Szelepcsényi

30. 3. zápas muži. Karlova Ves – ŠK Vrakuňa 5:0.
Pohľad diváka: Škoda nevyužitých šancí na začiatku zápasu proti Karlovej Vsi v Zohore. Prvý gól dal súper a ten spôsobil menšiu rozháranosť v hre, ktorá sa prejavila nepresnými prihrávkami a stratou koncentrácie, čo súper dokonale využil a získal tri body. (Ďakujeme za slušné objektivne zhodnotenie)

31.3. zápas U13 – ŠK Vrakuňa – CFK Pezinok – Cajla 3:0
góly: Szelepcsényi, Kalmár, Rischer. V prvom polčase nevýrazný výkon s množstvom zahodených príležitostí. V druhom polčase zvýšený tlak na súpera a nakoniec pekná výhra.

31.3. zápas U15 – ŠK Vrakuňa – CFK Pezinok 5:0
Po výbornom výkone celého družstva sa dnes prekonal náš útočný dvojzáprah Beny Klčo a Maťo Farkaš keď spolu nasádzali 5 gólov.

Výsledky sobota 23.3.2019

Krásna futbalová sobota.

V sobotu sme si užili nádherné slnečné počasie, ideálne pre všetkých, ktorí chceli stráviť čas vonku.

Pre mladých futbalistov z kategórie mladších žiakov sa deň začínal zápasom v Čuňove. Prvý polčas bol ešte trochu strnulý, nevedeli sme súpera prekvapiť a ku šanciam na oboch stranách prichádzalo sporadicky. V druhom polčase sme sa po skrumáži krásnou strelou Miša Lacka ujali vedenia. Naši chlapci súpera ešte viac pritlačili a prišli ešte dva pekné gólové momenty. Najprv gól priamo z rohu trafil Baďo Rischer a po ďalšej peknej akcii odrazenú loptu doslova na hrudi priniesol do brány Robo Holečka.

Kategória U13, súťaž MZB B, zápas TJ Čuňovo – ŠK Vrakuňa 0:3

V ten istý deň nastúpili už v treťom zápase po sebe na domácom ihrisku futbalisti A-kategórie. Po dvoch remízach 2:2 s FK Lamač a 0:0 ŠK Závod ich čakal súboj  proti mužstvu z vrchnej časti tabuľky CFK Pezinok. Naši futbalisti sa však nenechali zastrašiť silným súperom, začali strieľať od začiatku zápasu a  súper zistil, že sa musí venovať aj obrannej činnosti. Keď vyťahovali loptu z brány po góle Mareka Živického, bolo 1:0 a pomohlo to aj rozloženiu síl na ihrisku. V 30 minúte veľká šanca nášho tímu keď dokonale vyprášili brankárove rukavice. Ešte v 36 minúte sme vyšachovali obranu súpera a Peter Lipa  zvýšil na 2:0. Ďalšia šanca v prvom polčase v 42 minúte keď pri krížnej prihrávke z ľavej strany až dvaja naši hráči tesne minuli loptu na usmernenie do prázdnej brány súpera.  V 77 minúte šanca súpera, keď strela po zemi tesne minula bránu.  Ďalšiu gólovú šancu prerušil pozorný rozhodca, ktorý odmával postavenie mimo hru. Na výsledku sa už nič nemenilo.

Kategória muži, IV.liga Bratislava, SK Vrakuňa – CFK Pezinok 2:0

Aj druhý jarný zápas A-tímu priniesol bod

Zápas proti ŠK Závod priniesol niekoľko pekných momentov. Hlavne v úvode mali naši krásnu šancu, keď po rohovom kope z 5tky po tečovanej strele nepadol gól, polčas skončil 0:0. V 70 minúte nás po vyloženej šanci súpera zachránila konštrukcia brány a do konca zápasu ostal stav nezmenený. ŠK Vrakuňa – ŠK Závod 0:0

U13 – O pohár starostu MČ Dúbravka

Prvý zápas proti FA FTVŠ UK Lafranconi . Prvý polčas sme prehrali 0:2. Na konci polčasu bol náš hráč vylúčený po odkopnutej lopte. Vylúčenie sme prežili bez gólu a po vylúčení sa ukázala sila mužstva a v pohode sme dotiahli na remízu. Súper sme dostali pod tlak. Výsledok 2:2 bol pre obe mužstvá nakoniec prijateľný.

Druhý zápas proti DNV 5:0 po presvedčivom výkone sme nedali súperovi šancu.

Tretí zápas po remízovom prvom polčase priniesol jednoznačné výťazstvo.

V semifinále naši chlapci postúpili bez zaváhania.

Finále prinieslo veľkú drámu a aj nervozitu. Mali sme dvoch vylúčených hráčov, čo však prinieslo konečný remízový stav a rozhodnutie padlo až v rozstrele zo značky pokutových kopov. Tu však mali naši väčšiu istotu a domov si priniesli medaile za prvé miesto.

ŠK Vrakuňa – ŠK Závod

ŠK Vrakuňa Bratislava srdečne pozýva všetkých priaznivcov futbalu na futbalový zápas A timu ŠK Vrakuňa proti ŠK Závod.

V sobotu 16.3. 2019 o 15:00 hod. na domácom ihrisku ŠK Vrakuňa

VRAKUŇA DO TOHO

Po dobrom výkone a prvej jarnej zápasovej remíze 2:2 s Lamačom očakávame, že k ešte lepšiemu výkonu pomôžu aj domáci fanúšikovia.