Výsledkový servis 13.-14. apríl

Prípravka U09 / ŠK Vrakuňa – FK Vajnory 3:5 (polčas 2:4)

V úvode nám dal súper 4 góly za prvých 7 minút. Potom sa začal strachovať o výsledok, ale už sme to nedotiahli.

Prípravka U11 / ŠK Vrakuňa – FK Vajnory 13:2 (polčas 3:1)

Prvy polčas ešte vyrovnaný. V druhom padali góly v pravidelných maximálne dvojminutových intervalov. Hlavne do súperovej brány.

Mladší žiaci / Dúbravka – ŠK Vrakuňa B 2:1
Krátke hodnotenie zápasu 13:04.2019 v FK Dúbravka: Od začiatku zápasu sme boli bez pohybu a bez držania lopty. Súper si s nami robil čo chcel. Z tohto tlaku vyplynul gól v našej sieti. v druhom polčase sa naša hra zlepšila, vytvorili sme si viaceré príležitosti, avšak naša koncovka bola jalová. Z protiútoku sme inkasovali a tým sa naše šance na úspech znížili. Ku koncu zápasu sme konečne súpera dostali pod tlak a zo štandartnej situácie (nepriamy kop) sme znížili na konečný výsledok 2:1 pre FK Dúbravku. Z celkovým výkonom tréner spokojný nebol, v prípade jednotlivcov vyjadril spokojnosť s výkonom Riša Píra a Cristiana .

Starší žiaci / ŠK Vrakuňa – Rusovce 4:0 (polčas 1:0)
Góly Klčo 2, Čerňanský, Barila.
Dnes sme podali kvalitný výkon, súpera sme nepustili do žiadnej šance. Na začiatku sme dosť pozahadzovali, ale nakoniec sme sa presadili štyri krát. Hlavne gól na 1:0 (Lukáš Čerňanský) bol veľmi pekný.

Mladší žiaci / ŠK Vrakuňa – Rusovce 6:0 (polčas 3:0)
Góly Rischer 3, Czaja 2, Szelepcsényi. Zápas v jednoznačnej réžii domáceho mužstva. Súper nedokázal premeniť pokutový kop na čestný úspech. – brankárov zákrok na titulnej fotografii.

A mužstvo / TJ Záhoran Jakubov – ŠK Vrakuňa 1:0 (polčas 0:0)
Súper využil naše oslabenie, keď sme mali ošetrovaného hráča za čiarou na strelenie gólu.

Výsledkový servis – prvý aprílový víkend

A mužstvo ŠK Vrakuňa – SDM Domino 1:0. Gól strelil v 36. minúte Ondrej Bobek, keď si blafákovým spôsobom obišiel brankára a z pravej strany z uhla triafal do prázdnej brány. V bráne domácich vynikajúco a s istotou chytal Jozef Buffa.  Obrana pred ním hrala vysoko takticky a hlavne v druhom polčase nepúšťala súpera skoro do žiadnej šance. V 58 minúte sme mali šancu zvýšiť, keď až traja naši hráči sa ocitli sami pred brankárom. Krížne prihrávky nakoniec brankár súpera vystihol a zabránil navýšeniu skóre. Dôležité 3 body v susedskom derby ostali doma.

Starší žiaci PSČ Pezinok – ŠK Vrakuňa 7:2 – Na prvý gól nášho mužstva, ktorý strelil Martin Farkaš, súper odpovedal kanonádou. V závere už len korigoval Benjamín Klčo.

Mladší žiaci PSČ Pezinok – ŠK Vrakuňa 3:1 – ostrý zápas v ktorom boli odpískané 4 pokutové kopy, dva na každej strane.

Mladší žiaci ŠK Vrakuňa B – ŠK Nová Dedinka 3:0. Po remízovom prvom polčase v druhom prišli góly. Strelci – Jakub Chomiszak, Kristián Szelepcsényi, Daniel Czaja.

Prípravka U11 MŠK Iskra Petržalka – ŠK Vrakuňa 2:4

Prípravka U9 MŠK Iskra Petržalka – ŠK Vrakuňa 1:3

Starí páni ŠK Vrakuňa – Malinovo 4:0 Zostava: Peter Tabery 1, Roman Minárik 2, Emil Nagy 4, František Bagoňa 5, Marián Scherk 6 , Ivan Melkner 7, Karol Szelepcsényi 21, Peter Dudáš 22, Ivan Lukáč 23, Igor Chalka 24, Peter Bosák 25, Michal Ábel 26, Marek Tokoš 27, Martin Zelka 28, Róbert Križanský 29, Tomáš Kováč 30, Martin Holkovič 31. V prvom polčase obe mužstvá hrali vyrovnanú partiu. Väčšinou času sa hralo v strede poľa. V 25. minúte bol po skvelej akcii v súperovej šestnástke faulovaný Martin Zelka, nariadenú penaltu premenil Marek Tokoš. V druhom polčase súper „odišiel“ kondične, vzhľadom na to, že na lavičke náhradníkov disponoval len jedným hráčom. Domáci túto situáciu dokonale využili a v rýchlom slede dali dva góly – 50. min. Róbert Križanský a 53. min. Martin Holkovič. Zvyšný čas sa hralo už iba pred súperovou bránou. Bodku za zápasom dal 87. min Peter Bosák.

Program na prvý aprílový víkend a hlasovanie za Vrakunskú jedenástku

Pozývame Vás na zápas muži ŠK Vrakuňa – SDM Domino v sobotu 6.4 o 16:30. Prídite povzbudiť našich na susedské derby.

Vážení fanúšikovia a priaznivci futbalu,pripravujeme pre Vás a pre Vaše deti akciu v podobe kopaní jedenástok s možnosťou vyhrať hodnotné ceny.Minulý rok sme uskutočnili pilotnú akciu s názvom Vrakunská 11-tka 2018, ktorá mala veľký ohlas (zúčastnilo sa na nej cca 150 súťažiacich, ku ktorým sa pridalo aj cca 100 ich podporovateľov).Prikladám video z minulého roku:  https://youtu.be/QyvLpQSa00o Tento rok ju pripravujeme opäť a je určená opäť pre Vás všetkých!!
Súťažiť sa bude v troch kategóriách (deti, muži a ženy) a v hre bude veľa hodnotných cien (minulý rok bola hlavná cena pre jednotlivé kategórie: horský bicykel). 
Túto akciu by sme chceli zrealizovať z prostriedkov Občianskeho rozpočtu mestskej časti Vrakuňa Bratislava.
Preto by som Vás chcel požiadať, aby ste zahlasovali a zároveň požiadali aj Vašich známych, aby zahlasovali za náš projekt. Hlasovania sa môže zúčastniť každý kto dovŕšil 15 rokov.

Hlasovanie je jednoduché, treba si otvoriť link nižšie:  
http://www.vrakuna.sk/hlasovanie-obciansky-rozpocet-2019/

Náš projekt je v sekcii Šport. Po odhlasovaní je potrebné sa preklikať a zadať údaje na seba: meno, priezvisko, adresu bydliska v MČ Vrakuňa a e-mailový kontakt. Každý môže hlasovať iba raz. Hlasovanie je možné do 15.04.2019.
Prostriedky, ktoré získame budú použité na nákup cien pre súťažiacich a zabezpečenie organizácie (napr. kameraman a pod.), tak ako tomu bolo minulý rok.  

Spoločne tento projekt získame a vytvoríme pekné dopoludnie pre Vás, pre Vaše deti a pre širokú verejnosť. 
Vrakunská jedenástka 2019 sa uskutoční predbežne v sobotu 15.06.2019 , presný termín Vám ešte v dostatočnom predstihu oznámime.  
Za každý jeden hlas vopred ďakujeme.
S pozdravom
Vedenie ŠK VRAKUŇA BRATISLAVA