U15 FK Rača: ŠK Vrakuňa= 5:2

U13 FK Rača: ŠK Vrakuňa= 1:2

Muži ŠK Vrakuňa : Obecný športový klub Láb = 3:0

Komentár od nášho prispievateľa Jozefa Rozboru:
Vzhľadom na teplo a dusno nebudeme plytvať slovami (radšej dlhé klobásy ako reči!). Naši splnili cieľ, vyhrali nad húževnatým súperom 3:0, hoci sa na vyhriatom trávniku víťazstvo nerodilo ľahko. Po dlhšom čase zaúradovala produktivita v premieňaní šancí. Krátko sa vyjadril jeden skalný fanúšik. Bolo to zaslúžené víťazstvo. Tešíme sa !⚽️

Info z nedele:
Muži ŠK Vrakuňa B: ŠK Hamuliakovo = 1:1

A ešte z pondelka:
Starí páni Lozorno – ŠK Vrakuňa = 1:5 (0:3).
Góly Vrakuňa – Takáč 3, Horník, Moravčík

Fotky a nasledujúci program

Máme už takmer pol augusta za nami, tréninujúcich futbalistov občas ponaháňa dážď, chystá sa ďalšie víkendové zápasové kolo.

Trocha fotiek z predchádzajúceho zápasu. Možno pomôžu tým, ktorí sa ešte nezúčastnili hlasovania o gól zápasu.

Z archívu nazvaného góly:

A ešte zopár z hry:

A záverečné poďakovanie:

Tento víkend začínajú doma naši dorastenci :
U17 sobota 15/8/ o 9:00 ŠK Vrakuňa – FK Rača.

Taktiež uvidíme doma aj žiakov :
U15 nedeľa 16/8/ o 9:00 ŠK Vrakuňa : PŠC Pezinok.
U13 nedeľa 16/8/ o 11:00 ŠK Vrakuňa : PŠC Pezinok.

A mužstvo sa predstaví v Zohore :
nedeľa 16.8. o 17:30 FKM Karlova Ves – ŠK Vrakuňa.

LCz

Začala sezóna 2020/2021

Po dlhej prestávke sme konečne začali, v nedeľu 2.8.. Slovnaft cup však už tento rok nevyhráme. Postupujú Rusovce po výsledku 1:2. Divácku účasť treba naozaj pochváliť. Diváci zo slušne zaplnenej tribúny boli zvedaví na generálku domácich pred prvým kolom ligy. Začiatok bol ideálny, prvá minúta čistá šanca, ale bez gólu. Hralo sa najmä medzi šestnástkami v tempe zodpovedajúcom teplému počasiu. Oživenie prišlo po viac ako prísnom vylúčení domáceho hráča na začiatku druhého polčasu. Hra sa zrýchlia, hostia však využili presilovku a ujali sa vedenia. Naši však zabojovali a dokázali vyrovnať, čo však na víťazstvo nestačilo po druhom góle hostí. Jeden z domácich divákov konštatoval, že Rusovce utrpeli víťazstvo.⚽️

V sobotu 8.8. si muži ŠK Vrakuňa na začiatku sezóny zopakovali víťazstvo spred roka nad TJ Veľké Leváre, tentokrát s výsledkom 6:1. Očakávaný zápas nového ročníka sme si na tribúne vychutnali. Akože inak, tréningy s prípravnými zápasmi boli náročné, už iba ukázať čo je v každom hráčovi. Od začiatku pokojnou hrou si naši vytvorili prevahu, umnými prihrávkami v strede poľa a následnými dlhými pasmi položili súpera na lopatky. V prvom polčase sme zaznamenali tri, v druhom tiež tri góly, hostia pred koncom iba upravili výsledok na 6:1. Ďakujeme chlapi za pekný športový zážitok ⚽️ !

Spoluator textov Jozef Rozbora, Foto: Jozef Buffa; Sumarizácia a doplnenie: Ľubomír Czaja