Memoriál Vladimíra Krišku – info z akcie

Každý rok sa o tomto čase stretávajú na priateľskom futbalovom zápase bývalí futbalisti Športového klubu Vrakuňa Bratislava s bývalými hráčmi iných futbalových klubov, funkcionármi, priateľmi i najbližšími príbuznými Vlada Krišku.

Tak je tomu i dnes, keď si takýmto spôsobom už deviaty rok, pripomíname bývalého výborného brankára nášho A-mužstva mužov, spoluhráča a hlavne dobrého človeka, ktorého život, tesne pred koncom roku 2009, ukončila zákerná ruka vraha.

Tieto fotografie, z posledného memoriálu na našom štadióne, nech sú nielen spomienkou na 9.ročník, ale i motiváciou na prípravu jubilejného 10. ročníka, ktorý sa bude konať na budúci rok.

Chceme sa na to dobre pripraviť a preto Vás vyzývame k spolupráci na jeho príprave. Máte doma pekné fotografie, výstrižky novinových článkov či zaujímavé spomienky na Vlada, podeľte sa s nami. Na internetovej stránke ŠK Vrakuňa bude zverejnená kontaktná adresa, na ktorú sa môžete obrátiť a osobne tak prispieť k dôstojnému priebehu budúceho memoriálu i príprave krátkeho filmu o Vladovi Kriškovi.

Vrakuňa, dňa 17. augusta 2019 Jozef Buffa st.

Ešte doplnenie z albumu Ľ. Hrušku:

Spomienka na Vlada na mieste jeho posledného odpočinku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *