ŠK Vrakuňa – FKM Karlova Ves 6:0, zhodnotenie zápasu

Góly: Gabriel Bernardino Franco 3., 9. a 57. minúta, Marek Živický 44minúta, Ondrej Bobek 65. minúta, Ittalo Da Rocha Poubel 78. minúta.

Tréner Viliam Opálek
Chalani do tohoto zápasu nastúpili tak ako mali. Som povedal, že v prvom polčase to treba rozhodnúť., nakoľko sme v Lamači nebodovali. Dnes sme mali svoj cieľ v podstate splnený. Ešte bolo na hre vidieť, akonáhle súper začne brániť, že prechod dopredu je spomalený. Cez veľa hráčov sa nedokážu presadiť, tak ako by som si to ja predstavoval, ale pôjde to vylepšiť tréningami a systémom. Verím, že budúci zápas súper troška otvorí hru a využijeme krajných rýchlych hráčov a futbal bude na oko krajší ako teraz keď súper bránil s deviatimi hráčmi, nakoľko ich brankár bol vylúčený. Verím, že chalani na Lamač už zabudli a pôjdeme od víťazstva ku víťazstvu a budeme sa držať na špici. Pokúsime sa prekvapiť túto súťaž a jeseň skončiť na prvom mieste. Uvidíme ako sa bude dariť v zápasoch, sú tu aj nejaké zranenia. Káder je však široký. Verím, že to pôjde .

Jozef Rozbora – pohľad z tribúny
Pekné góly, pohodová hra, zaslúžené víťazstvo ! Znelo od domácich fanúšikov po dueli.
Začiatok ako z veľkej futbalovej knihy. Dva rýchle góly a vylúčenie brankára hostí vytvorilo reálny základ na získanie troch bodov. Chvíľami síce nasadenie domácich vyzeralo ako na tréningu, čo však nezmenšuje pochvalu za dnešný výkon.
Nás z tribúny potešil fakt, že po spoločnom fotografovaní budeme lepšie poznať hráčov, najmä nové posily, ak bude fotografia uverejnená na tejto stránke. A ešte maličkosť. Radi by sme podobný pekný podvečer zažili najmä po víťaznom zápase v deň konania hodov vo Vrakuni !👍

Jakub Morávek – viceprezident klubu ŠK Vrakuňa
Vrakuňa sa začína baviť futbalom a verím ze sa bude ešte dlho. Kanarik zaspieval a ďalší domáci zápas (na hody) očakávame vypredané. V ďalšom zápase ideme zobrať zo Slovenského Grobu 3 body a čelo ligy. Všetci ťaháme spolu za jeden povraz.

Zatiaľ pracovná verzia spoločnej foto. Po spracovaní fotky doplníme……

Z archívu Jozefa Buffu:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *