Rok 2014

U15 Cajla Cup 26.1.2014

U13 Vrakuňa Cup 23.2.2014

U13 turnaj Inter 8.2.2014

U13 turnaj Šenkvice 8.3.2014

U7 Rodinná akcia na ZŠ Železnicnej

Ďakujeme všetkým účastníkom za predvedené výkony, vytvorenie príjemnej, zábavnej a hlavne rodinnej atmosféry na akcii pre najmenších.

U7 Pripravný zápas s Dominom 14.3.2014

Deň Otcov 15.6.2014

U9 Pohasino Cup 8.6.2014

https://skfsered2005.webnode.sk/news/a8-6-2014-pohasino-cup-vrakuna-ba/

Muži SlovnaftCup ŠK Vrakuna – Spartak Myjava 13.8.2014

U7 Malacky 16.11.2014

Tréner Anton Daniel – S turnajom a predvedenou hrou chalanov na turnaji som maximálne spokojný. To, čo sa po celý čas učíme predvádzali na ihrisku (napríklad kľučka zvaná bicykel), čo je pre mňa najdôležitejšia vec. Samozrejme máme pred sebou ešte veľmi veľa roboty, robili sme zbytočné chyby (lopta pred vlastnú bránku sa nedáva, ľahké straty lôpt). Na druhej strane, ak to mám komplexne zhodnotiť, chalani bojovali celý turnaj. Makali na 110 percent, vynaložili do každého zápasu maximálne odhodlanie a chcenie, aj preto sme sa dočkali celkového 1. miesta na turnaji. Chceli by sme sa takisto touto cestou poďakovať rodičom, ktorí chalanov podporujú. Dúfam, že im to vydrží čo najdlhšie a že ich chalani budú odmieňať dobrými výkonmi.
 
Výsledky zápasov:
ŠK Vrakuňa – Žolík Malacky 5:1
TJ Kúty – ŠK Vrakuňa 1:5
ŠK Vrakuňa – LP Domino 9:1
FK Inter Bratislava – ŠK Vrakuňa 1:1

U15 ŠK Vrakuňa 22.11.2014

Tréner Anton Holásek – dňa 22. 11. 2014 ŠK Vrakuňa organizovala ŠK Vrakuňa Cup 2014, ktorý sa konal v ŠH Slovnaft. V konkurencii vyrovnaných tímov sme obsadili 1.miesto a získali sme aj osobitné ocenenia najlepší brankár, ktorým sa stal Matúš Széll a najlepší strelec, ktorým sa stal Marko Rigo. Zo štyroch zápasov sme prehrali iba jeden zápas s ŠKP Inter Dúbravka Bratislava a to nám zaručovalo víťazstvo.

U10 ŠK Vrakuna 14.12.2014

Tréner Juraj Šindler – domáci turnaj, na ktorý sme sa dlho tešili sme začali s veľkým odhodlaním a chuťou predviesť všetko, čo sme sa naučili. V prvom zápase nás však čakal veľmi kvalitný súper. Dunajská streda hrala fyzický futbal a len ťažko sme sa dostávali do šancí. To isté však platilo aj u nás, preto remíza 0:0 bola spravodlivá. Zápas mal však svoju kvalitu. V druhom zápase sme zaspali začiatok a súper z Dubnice nad Váhom sa rýchlo ujal vedenia 2:0. Zápasy boli krátke, preto bolo veľmi ťažké zmazať tento náskok. Chlapci sa ale nevzdali a svojou kvalitou a nasadením sme dokázali vsietiť 2 góly a zápas priviesť do remízového konca. Mali sme stále len 2 body a do finále nás posúvala len výhra nad silnými Piešťanmi. Tento zápas nám vyšiel a zvíťazili sme po vynikajúcom výkone 3:0. Vo finále nás čakali taktiež Piešťany vďaka lepšiemu vzájomnému zápasu s Dubnicou. Zápas o 3. miesto mal veľkú kvalitu a rozhodoval sa až po rozstrele z pokutových kopov. Dunajská streda si vybojovala bronzové medaily a po krátkej prestávke začalo dlhoočakávané finále. V tomto zápase sme dominovali, držanie lopty bolo na našej strane, avšak gól dlho neprichádzal a súper hrozil po protiútokoch. Atmosféra bola vynikajúca, rodičia povzbudzovali svoje mužstvá a chlapcom to dodávalo potrenú energiu. Nakoniec sa nám to podarilo, dali sme rozhodujúci gól, zápas sme si postrážili a išli sme domov so zlatými medailami. Chcel by som sa týmto spôsobom poďakovať rodičom za ich podporu, aktivitu a chcenie udržať tento výnimočný kolektív. V neposlednom rade ďakujem sponzorom HELAGO-SK s. r. o. a klubu ŠK Vrakuňa za možnosť zorganizovať tento turnaj. 

U7 Hodonín 14.12.2014

Tréner Anton Daniel – S turnajom v Hodoníne som bol veľmi spokojný, chalani predviedli na ihrisku presne to, čo som od nich očakával. S prehľadom sme povyhrávali zápasy, ktoré boli tzv. povinnou jazdou. V zápase s Račou sme spravili jednu chybu, ktorá nás stála víťazstvo a dokonca aj v poslednej minúte, čo sa samozrejme stávať nemôže, ale naopak proti Hodonínu sme prehrávali už 2:0, ale chalani sa dokázali pozbierať a svojím bojovným srdiečkom strelili 2 góly. Celkovo sme sa umiestnili na 2. mieste, bez prehry na turnaji. Chválim chalanov, som veľmi spokojný. Chceli by sme sa takisto touto cestou poďakovať rodičom, ktorí chalanov podporujú, dúfam, že im to vydrží, čo najdlhšie a že ich chalani budú odmieňať dobrými výkonmi…
 
Výsledky zápasov:
ŠK Vrakuňa – Spartak Trnava 3:2
FK Rača – ŠK Vrakuňa 1:1
ŠK Vrakuňa – FK Pohronie 3:0
Breclav – ŠK Vrakuňa 0:3
ŠK Vrakuňa – RSM Hodonín 2:2

U8 SK Vrakuňa 14.12.2014

Tréner Juraj Šindler – dlho očakávaného domáceho turnaja sa zúčastnili mužstvá z Dunajskej Stredy, Piešťan, Dubnice nad Váhom a samozrejme chlapci z ŠK Vrakuňa. Zápasy celého turnaja boli vyrovnané, rozhodovali detaily, prípadne trošku šťastia v zakončení. Prvé 2 zápasy s Dunajskou Stredou a Dubnicou sme tesne prehrali, avšak za podaný výkon proti silným súperom chlapcov chválim. Zápas s Piešťanmi sme odohrali veľmi dobre. Na úvodný gól sme sa natrápili, ale po tomto veľmi dôležitom zásahu sme mali na kopačkách väčší pokoj a následne sme ukončili zápas poisťovacím gólom. V zápase o 3 miesto nás čakali opäť Piešťany. Nasadenie z našej strany a taktiež, kombinačná hra s množstvo šancí nás predurčovalo k víťazstvu. Góly však stále neprichádzali. Po zmarených šanciach sa nám konečne podarilo prelomiť obranu súpera a nakoniec sme sa mohli tešiť z bronzových medailí. Chcel by som sa poďakovať všetkým rodičom za príjemnú športovú atmosféru, ktorá panovala počas celého turnaja, sponzorovi turnaja HELAGO-SK s. r. o. a taktiež klubu ŠK Vrakuňa za možnosť organizovania tohto turnaja. 

U8 Zimná Halová Liga Tomášov 2014-2013

U15 Zimná Halová Liga 2014-2013

Prípravka a mladší žiaci. Letné sústredenie v Šamoríne 2014

Obnova šatní