Rok 2015

U7 Močenok – 24.1.2015

Tréner Anton Daniel – V turnaji sme predviedli niekoľko kolísavých výkonov, ale napriek tomu sa nám podarilo uspieť vo všetkých zápasoch. Musím povedať, že sme všetky zápasy mali pod kontrolou, v niektorých sme nevedeli streliť viacej gólov aj na nespočet gólových príležitostí. Chalani chceli vyhrať tento turnaj a to bolo vidieť, nakoniec sa nám to aj vďaka ich bojovnosti a hre podarilo. Z turnaja sme si odvážali zo všetkých zápasov výhry a tým pádom aj zaslúžené 1. miesto. Chceli by sme sa takisto touto cestou poďakovať rodičom, ktorí chalanov podporujú, dúfam, že im to vydrží, čo najdlhšie a že ich chalani budú odmieňať dobrými výkonmi.
Výsledky zápasov:
ŠK Vrakuňa – SFM Senec 2:0
Domino bordoví – ŠK Vrakuňa 2:6
ŠK Vrakuňa – FK Pohronie 2:0
Domino biely – ŠK Vrakuňa 1:3
Močenok – ŠK Vrakuňa 1:2

U7 – ŠK Vrakuna 1.2.2015

U7 Dunajská Lužná 14.2.2015

Tréner Anton Daniel – S našou hrou sme boli veľmi spokojní, chalani predviedli kombinačne aj bojovne veľmi dobrý futbal. Herne sme napredovali od zápasu k zápasu a dokázali sme herne prehrať všetkých súperov, ale nepodarilo sa nám niektoré zápas priviesť do víťazného konca, čo ma samozrejme mrzí, ale to vôbec nevadí, pretože pre nás je teraz podstatný herný prejav. Nakoniec nám ušlo 2. miesto len o skóre, takže sme si z turnaja odvážali 3. miesto, čo je takisto pekný výsledok. Chceli by sme sa takisto touto cestou poďakovať rodičom, ktorí chalanov podporujú, dúfam, že im to vydrží, čo najdlhšie a že ich chalani budú odmieňať dobrými výkonmi.
 
Výsledky zápasov:
Dunajská Lužná „A“ – ŠK Vrakuňa 1:0
Dunajská Lužná „B“ – ŠK Vrakuňa 0:2
ŠK Vrakuňa – Kalinkovo 2:2
Miloslavov – ŠK Vrakuňa 0:2

U10 – Zimná halová liga (2014/2015)

Zimná halová liga 2014-2015 (U8 + U9)

U7 Piešťany 21.2.2015

Tréner Anton Daniel – Chalani mali v turnaji slabší štart, prvé dva zápasy sa ešte len zobúdzali, ale to bol len začiatok. Neskôr sme sa konečne dostali do tempa a hneď to vyzeralo inak. Počas celého turnaja sme sa snažili o pekný a kombinačný futbal, čo sa nám samozrejme neskôr darilo a to bol práve ten faktor v čom sme vynikali viac ako každé jedno zúčastnené družstvo. Napriek tomu že chalani skončili na 4. mieste podali bojovný a tímový výkon, začo ich chválime. Chceli by sme sa takisto touto cestou poďakovať rodičom, ktorí chalanov podporujú, dúfam, že im to vydrží, čo najdlhšie a že ich chalani budú odmieňať dobrými výkonmi.
 
Výsledky zápasov:
ŠK Vrakuňa – SFM Senec 0:1
PFK Piešťany modrí – ŠK Vrakuňa 1:0
PFK Piešťany čierni – ŠK Vrakuňa 0:6
Cífer – ŠK Vrakuňa 0:1
ŠK Vrakuňa – Topoľčany 1:1

U10 ZS Železnicná 7.3.2015va 31.1.2015

HODNOTENIE TURNAJA 31.01.2015
Tréner Juraj Šindler – dnešný miniturnaj bol dobrou skúsenosťou pre našich chlapcov. Kvalitný tím s Trnavy bol výbornou previerkou našich futbalových zručností. Zápasy medzi „áčkami“ mali kvalitu a tempo. Mali sme možnosť vidieť nasadenie oboch mužstiev s množstvom pekných futbalových akcií. Súboje boli vyrovnané a rozhodovali detaily. Naši chlapci mali územnú prevahu, avšak cez obranu súpera a výborného brankára sa veľmi ťažko presadzovalo. V druhom zápase sme prehrávali o 3 góly, ale chlapci nezložili zbrane a nakoniec dokázali zápas otočiť, čo si veľmi vážim. V súbojoch medzi „béčkami“ sme mali jednoznačne loptu dlhšie pod kontrolou, mali väčšie množstvo šancí a zaslúžene sme zvíťazili vo všetkých 3 zápasoch. Chlapci ukázali svoju kvalitu a chcenie zlepšovať sa. Som veľmi rád, že je v tíme cítiť zdravá konkurencia, ale aj kamarátstvo. Všetci chlapci dokázali, že si svoje miesto v mužstve zaslúžia!
 
Výsledky zápasov:
ŠK Vrakuňa „A“ – Spartak Trnava „A“  0:1
ŠK Vrakuňa „B“ – Spartak Trnava „B“  3:0
ŠK Vrakuňa „A“ – Spartak Trnava „A“  5:4
ŠK Vrakuňa „B“ – Spartak Trnava „B“  3:1
ŠK Vrakuňa „A“ – Spartak Trnava „A“  0:2
ŠK Vrakuňa „B“ – Spartak Trnava „B“  2:1

HODNOTENIE TURNAJA 07.03.2015:
Tréner Juraj Šindler – miniturnaj, ktorý sme mali možnosť odohrať v domácom prostredí na ZŠ Železničná sa konal v príjemnej atmosfére. Všetky zápasy boli vyrovnané, hrali sa vo vysokom tempe a mali svoju kvalitu. Naše „A“ mužstvo odohralo všetky 3 zápasy „ako cez kopirák“. Nie len výsledkovo, ale aj herne. V každom zápase sme mali územnú prevahu, tlačili súpera, mali sme množstvo gólových príležitostí, ktoré však zostali okrem jedného gólu nepremenené. Súper mal nepríjemné protiútoky, z ktorých sa dokázal vždy 2x presadiť. Naše „B“ mužstvo malo taktiež územnú prevahu, dokázalo si vytvoriť množstvo gólových príležitostí a zaslúžene 2x zvíťazilo. Súperov brankár mal jednoznačne svoj deň a pochytal v zápasoch až nemožné. Výsledky však nie sú až tak podstatné ako skutočnosť, že sme dokázali odohrať minimálne vyrovnané zápasy s mužstvom takej kvalitnej mládežníckej akadémie, akú FC Nitra má.

Výsledky zápasov:
ŠK Vrakuňa „A“ – FC Nitra „A“  1:2
ŠK Vrakuňa „B“ – FC Nitra „B“  1:0
ŠK Vrakuňa „A“ – FC Nitra „A“  1:2
ŠK Vrakuňa „B“ – FC Nitra „B“  1:3
ŠK Vrakuňa „A“ – FC Nitra „A“  1:2
ŠK Vrakuňa „B“ – FC Nitra „B“  2:0

U13 Dom Športu 7.3.2015

Tréner Adam Mihál – Dňa 7.3.2015 sme v Dome športu organizovali turnaj pre kategóriu mladších žiakov, ročník 2002 a mladší. Pozvanie na turnaj prijali štyri mužstvá ŠK Šenkvice, ŠK Nová Dedinka, FK Ivanka pri Dunaji a FK Dúbravka. ŠK Vrakuňu reprezentovali dva tímy, ktoré boli označené ŠK Vrakuňa 1 a ŠK Vrakuňa 2. Ako prví si na palubovke zmerali sily mužstvá ŠK Šenkvice a ŠK Vrakuňa 2. Konečný výsledok skončil nerozhodne 1:1 o jediný gól za Vrakuňu sa zaslúžil Dionýz Alex. Druhý zápas odohrali celky ŠK Vrakuňa 1 a FK Ivanka pri Dunaji, ktorý sa skončil taktiež remízou 1:1. Ďalší zápas sme odohrali oproti FK Dúbravka. Konečný výsledok zápasu 2:0 v prospech ŠK Vrakuňa 1.  Mužstvo ŠK Vrakuňa 1 odohralo zápasy ešte oproti ŠK Šenkvice s výsledkom 3:2. Proti ŠK Nová Dedinka bol konečný výsledok zápasu 1:0 v náš prospech. Určite zaujímavý divácky zážitok priniesol zápas medzi našimi dvoma celkami ŠK Vrakuňa 1 verzus ŠK Vrakuňa 2. Diváci mohli vidieť až sedem gól a ešte veľa nepremenených šancí na oboch stranách. Zápas skončil výsledkom 5:2.
ŠK Vrakuňa 2 ešte odohrala nasledovné zápasy s nasledovnými výsledkami. Zápas s FK Nová Dedinka sme prehrali 2:0. Zápas s ŠK Dúbravka sa skončil jednogólovou remízou. Posledný zápas turnaja sme po vyrovnaných dvadsiatich minútach prehrali 0:1 s mužstvom FK Ivanka pri Dunaji. Celý turnaj sa niesol v príjemnej atmosfére plnej tých správnych emócií. Chceli by sme sa poďakovať všetkým zúčastneným mužstvám, divákom, rodičom a všetkým, ktorí sa akýmkoľvek spôsobom podieľali na hladkom a plynulom chode turnaja. Ďakujeme.  

Výsledná tabuľka:
1. ŠK Vrakuňa 1
2. ŠK Nová Dedinka
3. FK Ivanka pri Dunaji
4. ŠK Šenkvice
5. FK Dúbravka
6. ŠK Vrakuňa 2

U9- ZŠ Železnicná 14.3.2015

Tréner Juraj Šindler: turnaj sme začali zlým výkonom proti Malackám, kde naši chlapci nepredviedli to, čo dokážu. Zápas bol bez šancí, bez kombinácií a rozhodla ho chyba v posledných sekundách zápasu. Do druhého zápasu sme išli s predsavzatím predviesť lepší výkon, čo sa nám podarilo až v druhej polovici zápasu. Súper dlho odolával a stav 0:0 nás robil nervóznymi. Až po vsietení nášho prvého gólu mužstvo ožilo, začalo hrať s chuťou, nasadením a začali sme si vytvárať potrebné šance. Po víťazstve nás čakal odvetný zápas s Malackami. Chceli sme dokázať, že sme lepší a vrátiť súperovi smolnú prehru. Tento zápas sa nám vydaril, hrali sme útočne, kombinačne, vytvárali sme si šance, zatlačili sme súpera a zaslúžene sme zvíťazili. Na prvé miesto v turnaji sme potrebovali v poslednom zápase zvíťaziť aspoň o 2 góly. Chcenie bolo u chlapcov veľké, boli ochotní dať do posledného zápasu všetku energiu a vyplatilo sa to, zvíťazili sme po dobrom výkone o 3 góly a obsadili konečné 1. miesto.

Výsledky zápasov:
ŠK Vrakuňa – Žolík Malacky 0:1
ŠK Vrakuňa – Zohor 2:0
ŠK Vrakuňa – Žolík Malacky 2:0
ŠK Vrakuňa – Zohor 4:1

U7 Nezamyslice 21.3.2015

Tréner Anton Daniel: Začali sme veľmi slabo, lepšie povedané, ako keby sme ešte spali po dvojhodinovej ceste na turnaj. Myslel som si, že po prvom zápase to prejde a dáme sa dokopy, ale na moje prekvapenie sme sa veľmi do tempa nedostali. Neviem čím to bolo spôsobené, ale robili sme školácke chyby a hrali na 60%, akoby sme hrali svoj prvý turnaj v živote. Nebol to náš deň, zápasy nám absolútne nevyšli, aj keď viem, že na všetkých súperov sme mali, ale neukázali sme svoju silu, čo ma veľmi mrzí. Do turnaja sme sa dostali až v posledných dvoch zápasoch kedy už bolo neskoro, ale musím povedať, že tie chalani zvládli excelentne a oba sa nám podarilo vyhrať. Nakoniec sme skončili na celkovom 4. mieste. Tak ako posledné dva zápasy sme mali hrať celý turnaj, ale bohužiaľ sú aj také dni. Samozrejme s tým nie som spokojný, ale treba ísť ďalej, raz to nevyšlo, nevadí, snáď to nabudúce bude lepšie.

ŠK Vrakuňa – Sparta Brno 0:1 / 0:1
ŠK Vrakuňa – Vyškov 0:1 / 0:1
ŠK Vrakuňa – 1. Viktorie Přerov 2:0 / 2:1
ŠK Vrakuňa – ŠK Líšeň Brno  0:0 / 2:0
ŠK Vrakuňa – 1. SK Prostějov 1:1 / 0:0

U10 Senica 22.3.2015

Tréner Juraj Šindler – dnešné zápasy sa hrali na krytej umelej tráve v netradičnom systéme 7+1. Odohrali sme 3 zápasy s veľmi silným mužstvom domácej Senice. Prvý z troch zápasov si chalani nevedeli zvyknúť na tento systém, v ktorom hrali prvý krát. Často sme behali viacerí za loptou, súper využíval celú šírku ihriska, čo nás stálo množstvo síl. Po inkasovanom góle nás súper zatlačiť a vypracoval si viacero sľubných šancí, z ktorých premenil ďalšie 3. Prvý zápas mužstvo Senice jednoznačne zvíťazilo. V ďalších zápasoch si chalani postupne zvykali na veľkosť ihriska, lepšie sa presúvali, lepšie obsadzovali hráčov. Postupne sme sa osmelili aj v útočnej fáze a prinieslo to svoje ovocie v podobe gólu do siete súpera. Zápas sme však nakoniec prehrali, ale už v pomere 3:1. Posledný zápas bol z našej strany najvydarenejší, vyhrávali sme po pekne zvládnutom protiútoku 1:0. Súper sa ale z inkasovaného gólu rýchlo dostal do tlaku a nakoniec sa mu podarilo zápas otočiť na 2:1. V závere sme mali niekoľko šancí vyrovnať skóre, avšak neúspešne. Zo zlepšených výkonov chlapcov mám aj napriek prehrám radosť. Tieto prehraté zápasy nás určite posilnia do ďalšieho tréningového procesu. Dúfam, že budeme mať v budúcnosti možnosť zopakovať podobne kvalitné zápasy a ukázať našu kvalitu.

ŠK Vrakuňa – Senica 0:4
ŠK Vrakuňa – Senica 1:3
ŠK Vrakuňa – Senica 1:2

U10-Brno 28.3.2015

U19 MZ Kostolište 11.4.2015

U7 Trnava 25.4.2015

Tréner Anton Daniel – Turnaj dopadol nad očakávania dobre. V prvom zápase sme nastúpili proti domácemu Spartaku, kde chalani podali veľmi dobrý výkon, zápas bol veľmi vyrovnaný. V ďalších zápasoch sa to už len zlepšovalo a naši chalani už jednoznačne dominovali nad súpermi herne aj gólovo. Počas turnaja hrali chalani s chuťou aj nasadením za čo ich chválime. Nerobila sa žiadna tabuľka ani vyhodnotenie turnaja. Na záver by som chcel ešte poďakovať za organizáciu turnaja, veľmi dobré riešenie ihrísk aj organizácie. Samozrejme nezabúdam na rodičov chalošov, ktorým patrí veľké poďakovanie, za to že ich podporujú.​

Zúčastnené mužstvá:
FC Spartak Trnava, ŠK Cífer, MFK Topvar Topoľčany, MFK Skalica, FK Hodonín

U7-zápas s Interom 31.5.2015

U7 – Megaturnaj Senec 13.6.2015

Anton Daniel – Perfektná organizácia, veľa mužstiev, skvelé zápasy, všetko bolo ako má byť. Rozbiehali sme sa pomaly, prvé dva zápasy sme boli herne lepším mužstvom, ale nevedeli sme premeniť šance a tak oba zápasy skončili remízou. Odvtedy sme už na ihrisku dominovali, či už herne, tak gólovo. Chalani hrali veľmi dobre a každým zápasom sa ich výkon stupňoval. Zaslúžene sme ovládli celý turnaj a odniesli si domov titul. Sezónu sme zakončili parádne, čo ma veľmi teší. Sme na chalanov veľmi hrdí a za predvedené výkony ich chválime. Chcel by som ešte poďakovať vedeniu ŠK Vrakuňa, za podporu a takisto rodičom.

ŠK Vrakuňa – Senec B 0:0
ŠK Vrakuňa – FK Rača 1:1
ŠK Vrakuňa – RSM Hodonín 3:0
ŠK Vrakuňa – Senec A 2:1
ŠK Vrakuňa – Spartak Trnava 4:0
ŠK Vrakuňa – LP Domino 7:0
ŠK Vrakuňa – Nova Dedinka 3:1
ŠK Vrakuňa – Cifer 2:0

U8 U9-DenOtcov, 21.6.2015

U10-Klucka Cup CZ 27.6.2015

Juraj Šindler – posledný turnaj sezóny sa konal v Českej republike v blízkosti Brna vo Vojkoviciach. Turnaja sa zúčastnilo 10 mužstiev. Okrem ôsmych mužstiev z Čiech bol aj jeden zástupca z Rakúska (SV Donau Wien) a naše mužstvo zastupujúce Slovensko. V skupinovej fáze sme začali remízou. V tomto veľmi dobrom zápase sme mali viacej z hry, avšak súper hrozil protiútokmi z ktorých sa mu podarilo byť 2x úspešný. Naša útočná, kombinačná hra na malom ihrisku nám tiež zabezpečila 2 góly. V ďalšom zápase sme súpera jednoznačne herne prevýšili a zvíťazili sme po veľmi dobrom výkone 9:1. Zlomový zápas o postup do semifinále bol proti tretiemu – kvalitnému súperovi, v ktorom sme začali aktívne, vypracovali si niekoľko sľubných príležitostí, no nedokázali sme ich premeniť. Chlapci veľmi túžili v tomto zápase uspieť a ich snaha im priniesla prvý – veľmi dôležitý gól. Zakrátko sme pridali poisťovací gól a vedeli sme, že nám už semifinále tohto veľmi kvalitného turnaja neujde. O prvé miesto v skupinovej fáze sme narazili na jedného z favoritov celého turnaja, ktorý mal doposiaľ úctyhodné skóre. Súpera sme sa nezľakli, hrali sme aktívne, útočne. Hral sa výborný futbal s množstvom krásnych kombinácií. V zápase sme síce prehrali o jeden gól v pomere 1:2, ale za predvedený výkon si zaslúžili naši chlapci pochvalu. V semifinále sme narazili na neskoršieho víťaza z Rajhradu. Mohutný dážď zmenil hraciu plochu na vodnopólový zápas, v ktorom bolo ťažké kontrolovať loptu a odhadnúť jej smer a odskok. V zápase sme ťahali za kratší koniec. Musíme športovo uznať kvalitu súpera. Po vyžmýkaní dresov a vyliatí vody z kopačiek a trenok nás čakal posledný zápas o konečné 3. miesto. Výsledok a náš výkon však nebol taký, aký by mal v poslednom zápase sezóny byť. Treba sa však poučiť nielen z víťazstiev, ale aj porážok, lebo aj tie patria k športu. Odhliadnuc od posledného zápasu by som sa chcel poďakovať chlapcom za bojovnosť a predvedenú hru. Dúfam, že si poriadne oddýchneme po pokazenom zápase a náročnej sezóne, načerpáme energiu a začneme prípravu s elánom na letnom sústredení, na ktoré sa už veľmi teším.

U8-Turnaj v Bytci 27.6.2015

Anton Holásek – Dňa 27.06.2015 sme sa zúčastnili medzinárodného turnaja kategórie U7, S.E.P. Cup v Bytči. V skupine sme sa stretli s tímami ako FK Martin, FK Nový Jičín, FK Spartak Trnava, MŠK Žilina, MFK Frýdek Místek. Každý jeden súper nás preveril vo všetkých futbalových zručnostiach. Mnohí z nich nám ukázali kde sú naše nedostatky a na čom musíme popracovať. Pre všetkých chlapcov to bol zážitok hrať proti takým silným súperom. Bojovali sme až do konca a odchádzali sme s bilanciou 3 výhry, 1 remíza a 4 prehry. 

U10-U11-Letne Sustredenie v Šamorine 27.6. – 1.8.2015

Tréner Juraj Šindler – Už tradičné letné sústredenie v Šamoríne nám vyšlo opäť výborne. Celkový počet 27 detí z dvoch najstarších prípraviek mali na starosti tréneri Šindler a Mihál v spolupráci s motorizovanou zdravotnou službou, ktorú sme našťastie nemuseli výrazne využiť. Od prvého dňa nám prialo počasie, chlapci sa zo sústredenia tešili. Prvý deň po príchode bol naplánovaný ľahký tréning po ktorom už bol každý mysľou na zručnostných a bežeckých testoch, ktoré nás čakali počas celého pondelka. Chlapci sa zdravo hecovali, súťaživosť bolo cítiť, čo dávalo testom potrebný náboj. Od utorka sme mali naplánované dvojfázové tréningy, z ktorých sa vzhľadom na hustý dážď neuskutočnil len stredajší tréning. Po celodennej drine čakal na chlapcov odpočinok, ktorý využili len veľmi sporadicky, nakoľko bolo ihrisko v areáli hotela vždy plné večerných futbalových a hlavne nohejbalových zápasov. Po kvalitných tréningoch si chlapci dopriali zaslúženú regeneráciu v blízkom hoteli, kde bol len pre nás rezervovaný bazén s vírivkou. Medzi jednotlivými tréningovými jednotkami nás čakali série videorozborov po 5-6 členných skupinách z prípravných hier z tréningového procesu, ale aj z rôznych cvičení, kde si mohli chlapci všimnúť svoj pohyb po ihrisku, pozitívne momenty, ale aj chyby, z ktorých je nutné poučiť sa. Vo večerných hodinách boli naplánované rôzne súťaže, futbalové kvízy a vyhodnotenia jednotlivých turnajov, či zápasov. V priebehu celého sústredenia sa všetky izby povinne zúčastnili každodenného bodovania čistoty izieb, ktoré chlapci zobrali s veľkou vážnosťou. Súťaživosť detí bola veľká, čo mi dáva za pravdu otázka jedného zo zanietených ašpirantov na maximálnu 10 bodovú hranicu: „Pán tréner, mohli by ste mi prosím Vás zohnať žehličku? Potreboval by som si vyžehliť perinu, aby smemali krajšiu izbu ako susedia“ 🙂
Posledný večer boli vyhodnotenia všetkých súťaží a taktiež rozlúčka s Maťkom Krutekom. Rád by som sa chcel aj touto formou poďakovať Kruťovi za strávených 5 rokov v našom klube, za jeho výborné výkony, ktorými často ťahal mužstvo správnym smerom!
Posledný deň nás čakal veľmi ťažký zápas proti Dunajskej Strede.  Bola cítiť únava z celého týždňa, no taktiež chcenie poraziť kvalitného súpera. Zápas sme zvládli už od úvodu blilantne. Obrovská aktivita z našej strany nedala šancu súperovi, ktorého sme v prvom polčase nepustili z vlastnej polovice. Striedali sme jeden krajší moment za druhým. Polčasové 4 góly z našej strany boli po krásnych akciách, ktoré mali myšlienku. Počas polčasovej prestávky sme sa chceli sústrediť na začiatok druhého polčasu, začať opäť aktívne, čo sa nám nepodarilo. Súper začal ukazovať svoju kvalitu, no po desiatich minútach sme opäť ovládli ihrisko. S výsledkom 6:2 a hlavne s predvedenou hrou musíme byť nadmieru spokojní. Po výbornom výkone sme si už len vyzdvihli veci z hotela a letné sústredenie 2015 bolo za nami. Chcel by som sa touto formou poďakovať klubu ŠTK Šamorín, ktorý nám umožnil dvojfázovo trénovať na svojich ihriskách vo výborných podmienkach. Verím, že budeme môcť budúce leto zrealizovať ďalšie sústredenie, na ktoré sa už teraz všetci tešíme!   

U11 Turnaj v Leviciach 22.8.2015

Tréner Juraj Šindler – Turnaj v Leviciach bol obsadený veľmi kvalitnými mužstvami, ktoré nás dobre preverili pred blížiacou sa súťažou. Bol to prvý turnaj po posezónnej prestávke, čo bolo poriadne vidno na našom výkone. Žiaľ účasť na tréningoch bola počas prázdnin mimoriadne nízka, čo sa prejavilo samozrejme na výkone a úrovni kondície. Vo väčšine súbojoch sme boli o krok pozadu. Začali sme proti Partizánskemu. V zápase sme mali prevahu, množstvo šancí, no trápilo nás slabé zakončenie. V poslednej minúte sme mali šťastie, nakoľko sa súperovi podarilo trafiť tyč. V zápasoch s Komárnom a Nitrou sme od úvodu ťahali za kratší koniec, chlapci nevládali, preto sme museli často striedať. Zápasy v skupinovej fáze nám vôbec nevyšli a so ziskom 1 bodu sme sa umiestnili na poslednom mieste. Tempo sme vôbec nezachytili. Postúpili sme preto už len do bojov o konečné 7-9 miesto. V zápase s Levicami sme predviedli náš najlepší výkon z turnaja a zaslúžene sme zvíťazili v pomere 5:3. Posledný zápas sme herne zvládli, mali sme územnú prevahu, šance a bolo vidno aj myšlienku v našej kombinačnej hre. Súper však vyťažil z minima maximum a z ojedinelých protiútokoch nám dokázal vsietiť góly. Pár minút pred koncom zápasu sme už hrali za remízového stavu vabank, nakoľko si naši chlapci verili a chceli odčiniť zlé výsledky v skupine víťazstvom. Šance prichádzali, niekoľkokrát sme trafili brvno. Do brány nie a nie padnúť. S prílišného chcenia sme spravili chybu v obrane a súper skóroval v posledných sekundách zápasu po nájazde 3 hráčov na nášho brankára. Po zlom výkone sme posledné 2 zápasy zvládli na dobrej úrovni. Konečné 7 miesto je však pre nás spravodlivé. Verím, že sa z chýb a zlých výkonov zo začiatku turnaja poučíme a nadviažeme na zlepšené výkony posledných zápasov.

Výsledky zápasov:
ŠK Vrakuňa – Partizánske 0:0
ŠK Vrakuňa – Komárno 0:2
ŠK Vrakuňa – Nitra 0:4
ŠK Vrakuňa – Levice 5:3
ŠK Vrakuňa – Bánovce nad Bebravou 2:3

Konečné poradie:
1. FC Nitra
2. FK Mojmírovce
3. KFC Komárno
4. FK Lokomotíva Trnava
5. FC Vion Zlaté Moravce
6. FK Tempo Partizánske
7. ŠK Vrakuňa Bratislava
8. FK Slovan Levice
9. FK Spartak Bánovce nad Bebravou

U7-Vrakunský turnaj Mladeže 30.8.2015

Marek Tesárik – V turnaji sa zapojili 4 družstvá- Rača, Senec, Inter Bratislava, Vrakuňa. Bol to prvý turnaj pre najmenších chalanov, čiže som nemal veľké očakávania. Išlo hlavne o to aby si z chuti zahrali a naučili sa pravidlá futbalu. V prvom zápase proti Sencu sme uhrali smolnú remízu 3:3 , pretože 15 sekúnd pred koncom sme ešte vyhrávali 3:1. V daľších zápasoch nás čakali dvaja ťažkí súperi, ktorí sú v kvalite o trošku pred nami, pretože trénujú už skoro rok a my sme začali v apríli. Proti Interu sme prehrali 5:2 a s Račou 3:1. Na chalanoch bolo vidieť, že chcú vyhrať a bojovali, ale niekedy bojovnosť nestačí. S výkonmi v oboch zápasoch som bol spokojný. Turnaj sa hral pri neúčasti Novej Dedinky na dva zápasy každý s každým. V druhom zápase proti Sencu sme podali výkon, ktorý nám stačil na víťazstvo v podobe 4:3. V dalších dvoch zápasoch, ktoré sme prehrali s Interom 3:1 a s Račou 4:3 sme podali diametrálne odlišné výkony ako v prvom zápase s týmito mužstvami. Chalani chceli odplatiť prehry s predchádzajúcich zápasov a chýbal kúsok k tomu aby sme tieto mužstvá porazili. V zápasoch podali najlepšie výkony na turnaji a bol som veľmi rád, že chceli zabojovať o body so silnými súpermi. Na turnaji sme skončili na 3. mieste. Chalanom chcem podakovať za podané výkony, ale máme ešte veľa roboty pred sebou aby sme boli najlepší.
1. miesto: Rača
2. miesto: Inter Bratislava
3. miesto: Vrakuňa
4. miesto: Senec

U8- Vrakunský pohár Mládeže

Tréner Anton Daniel: V turnaji bolo zapojených 5 mužstiev a to následovne Inter Bratislava, Rača, Tomášov a domáca Vrakuňa.
V turnaji sme začali víťazstvom nad týmom z Interu, vo vyrovnanom zápase sa nám podarilo streliť gól a v zápase sme vyhrali najtesnejším rozdielom 1:0. V druhom zápase na nás čakalo mužstvo z Tomášova, proti ktorému sa nám podarilo streliť gól už v prvej minúte, no súper hrozil z brejkov a o výsledok sme sa museli obávať až pomaly do poslednej minúty kedy sme strelili druhý gól a zaslúžene zvíťazili 2:0. V ďalšom stretnutí nás čakal Senec, s ktorým sme si hladko poradili 3:1, zápas sme mali celú dobu pod kontrolou a opäť sme zaslúžene zvíťazili. O víťazovi v turnaji rozhodlo tzv. minifinále v ktorom sme sa stretli s Račou, ktorá prechádzala turnajom ako nôž maslom a dokázala si poradiť s každým jedným súperom. My sme ich našťastie do žiadnej vážnej šance nepustili, naopak sme boli nebezpečnejší a podarilo sa nám po úniku streliť jediný gól v zápase, a ten nám zabezpečil víťazstvo v zápase a takisto v celom turnaji. Som veľmi rád, že sa nám podarilo uspieť na domácom turnaji. 
Chcel by som poďakovať chalanom za výkony na turnaji, všetkým trénerom, že chalanov vedú tým správnym smerom a hlavne za pomoc ľuďom na ktorých sa môžem vždy spoľahnúť pri organizácii danej akcie, všetkým patrí jedno veľké ĎAKUJEM.
1. miesto – ŠK Vrakuňa
2. miesto – FK Rača 
3. miesto – FK Inter Bratislava 
4. miesto – SFM Senec
5. miesto – ŠK Tomášov

Ženy ŠK Vrakuňa – Jur 6.9.2015

Hodový miniturnaj vo futbale 12.92015

U8 – Sedrov memoriál v Rači (12.09.2015)

Anton Daniel – Zúčastnili sme sa turnaja na počesť človeka, ktorý pre Račiansky futbal spravil naozaj veľa. Hralo sa v dvoch skupinách, kde na nás čakali tri zápasy. V tom prvom sme si hladko poradili s Račou 7:0, ale chlapci z Rače boli o rok mladší a napriek tomu nám v jednotlivých fázach dokázali vzdorovať. Neskôr na nás čakal Cífer. V tomto zápase sme zahrali katastrofálne a odniesli sme si z neho len bod za remízu 1:1. Posledný zápas v skupine sme museli vyhrať, keď sme chceli postúpiť z prvého miesta a to sa nám aj podarilo proti chlapcom z Interu 4:2. Za tento zápas musím chalanov pochváliť lebo „stál za to“. Čakalo nás semifinále proti Sencu, kde sme vyhrávali už 2:0, ale Senec dokázal vyrovnať a išli sme do rozstrelu. Na penalty sme vyhrávali už 2:1 ale rozhodujúcu penaltu sme nedali a tak prišiel trest. Bohužial sme prehrali a išli hrať len o 3 miesto, kde na nás čakalo ďaľšie mužstvo z Rače, no tentoraz vekovo vyrovnané. Dokázali sme si s ním hladko poradiť 5:1 a obsadili sme konečné 3. miesto.  Chcel by som poďakovať chalanom za bojovnosť a predvedené výkony, ale hlavne rodičom za podporu.

U8 – Turnaj v Dubnici (07.11.2015)

Tréner Anton Daniel:
Na turnaji v Dubnici nás čakali družstvá s ktorými sme sa ešte nestretli a na to sme sa veľmi tešili. Chalani počas celého turnaja predvádzali pekný futbal. Hrali s výborným nasadením a pohodou. V prvom zápase sme sa stretli s Ilavou, hrali sme kombinačne, no chýbala nám častejšia streľba na bránu, čo sa ale v ďalších zápasoch zlepšilo a prejavilo aj na výsledkoch.
Každého jedného hráča chválim za predvedený výkon na ihrisku, ktorým urobili radosť nie len mne, ale aj rodičom a verím že v tom budú aj pokračovať. Turnaj sme si užili naplno a naozaj musím chalanov pochváliť za predvedené výkony, pekný kombinačný futbal a množstvo pekných gólov. Takisto ďakujem jednotlivým rodičom za podporu chalanov.
Vrakuňa : Ilava 1:0
Vrakuňa : Nová Dubnica 3:0
Vrakuňa : Dubnica nad Váhom A 5:0
Vrakuňa : Slavičín  7:0
Vrakuňa : Dubnica nad Váhom B 3:0

U11 – Helago-SK Cup (13.12.2015)

Tréner Juraj Šindler – Druhý ročník futbalového turnaja Helago-SK Cup sa hral v Dome Športu. Prvý zápas sme odohrali proti Komárnu, neskoršiemu víťazovi turnaja. V zápase sme boli aktívnejší, avšak súper bol nebezpečný dlhými nakopávanými loptami za našu obranu. Druhý zápas sme si jednoznačne poradili so Sereďou v pomere 8:1. Zápas proti Dubnici sme žiaľ nezvládli nielen výsledkovo, ale aj herne, čo nám zatvorilo cestu za prvenstvom. V zápase sme mali množstvo šancí, z ktorých sme dokázali využit len 3. Súperovi sa podarilo jeho dôraznou tvrdou hrou zápas vyrovnať. Zápas sme si pokazili a už nám zostávalo len v poslednom zápase zlepšiť výkon. Záverečný duel proti silnej, pekný futbal predvádzajúcej Trnave sme odohrali s odhodlaním napraviť výkon a obraz našej hry, čo sa nám podarilo. Z prvého gólu sa síce tešili Trnavčania, ale naši chlapci nezložili zbrane, zápas otočili a umiestnili sa na celkovej druhej priečke. Ďakujeme klubu ŠK Vrakuňa za organizáciu turnaja a taktiež sponzorovi turnaja spoločnosti Helago-SK. Verím, že budeme môcť zorganizovať budúci rok 3. ročník a zažijeme znova množstvo futbalových zážitkov.
Výsledky ŠK Vrakuňa:
ŠKV – Komárno 1:1
ŠKV – Sereď 8:1
ŠKV – Dubnica 3:3
ŠKV – Trnava 3:1
Výsledne poradie mužstiev:
1. KFC Komárno
2. ŠK Vrakuňa Bratislava
3. FK Dubnica
4. FK Lokomotíva Trnava
5. SKF Sereď